binbirteknik.com web sitesinde ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Giriş Yap / Kayıt Ol” butonundaki Kayıt ol linkine tıklayıp, açılan ekrandaki üyelik formunu doldurarak üye olabilirsiniz.
  Üye giriş ekranında yer alan “şifremi unuttum” linkine tıklayarak şifrenizi sıfırlayıp, yeni şifre oluşturabilirsiniz.
  Profilim sayfasında yer alan “Şifre Değiştir” linkine tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.
  Sipariş vermek istediğiniz ürün ya da ürünleri sepetinize ekledikten sonra sepetiniz sayfasındaki “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayıp, devamında fatura, teslimat, nakliye ve ödeme bilgilerinizi girip, “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayarak siparişinizi verebilirsiniz.
  binbirteknik.com’da alışveriş yapabilmeniz için üye olmak zorunda değilsiniz ancak üye olmadan yaptığınız alışverişlerde Bluepara kazanamaz; gelecekteki kampanya ve özel duyurulardan haberdar olamazsınız. Bu nedenle üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.
  Ürün iadesi yalnızca binbirteknik.com’dan kaynaklanan hatalar için geçerlidir. Bunun dışında ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün iade talepleriniz müşteri temsilcisine iletilmeli ve ürün iadesinde ürüne ait fatura mutlaka ürünle birlikte gönderilmelidir.
  Siparişinizi profilim sayfasında yer alan “Siparişlerim” sayfasına girip “iptal et” butonuna basarak iptal edebilirsiniz.
  Adresinizi sipariş esnasında teslimat adresi bölümünde ya da profilim sayfasında yer alan “Adreslerim” linkinden ekleyebilirsiniz.
  binbirteknik.com’dan yaptığınız alışverişlerde birden fazla ürün teslim seçeneği bulunmaktadır. Siparişinizi Habiblerde yer alan depomuzdan kendiniz teslim alabilir, çalıştığınız kargo veya ambar firmasına teslim etmemizi isteyebilir ya da kapınıza teslim seçeneğini seçebilirsiniz.
  Ödemelerinizi havale ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde taksit imkanınız bulunurken, havale ile yapılan ödemelerde peşin indirimi hakkınız bulunmaktadır.
  Bluepara, binbirteknik.com‘a kayıt olarak alışveriş yapan müşterilerimizin yaptıkları KDV haricindeki alışveriş tutarları üzerinden kazandıkları hediye puanıdır.
  Bluepara kazanmak için binbirteknik.com’a üye olmanız gerekmektedir. binbirteknik.com üyeleri siparişleri sistem tarafından onaylandığı anda KDV haricindeki sipariş tutarı üzerinden Bluepara kazanırlar.
  Bireysel müşterilerimiz kazandıkları Bluepara’yı binbirteknik.com’daki alışverişlerinde kullanabilirler. Kurumsal müşterilerimizin ise kazandıkları Bluepara’nın Türk Lirası olarak karşılığı adlarına çıkarılan Momento kartlarına yüklenir. Kurumsal müşterilerimiz Momento kartlarını anlaşmalı olan mağaza ve e-ticaret sitelerinde kullanabilmektedir.(Mağazalar)
  Kazandığınız Bluepara’nın son kullanım tarihi bulunmamaktadır.